Regaty z okazji 50- LECIA ZAPORY W SOLINIE

Na zlecenie PGE Energia Odnawialna SA przy współudziale Yacht Klubu SANPrzemyśl w dniu 15.09.02018 r. zorganizowaliśmy regaty z okazji 50-lecia  Zapory w Solinie. Wystartowało 19 jachtów w 4 klasach. Startujących z pewnością byłoby więcej, gdyby nie załamanie pogody. Jednak żeglarze, którzy wystartowali, wręcz  chwalili sobie zaistniałe warunki. No cóż, wiatru i deszczu nie zabrakło. (wyniki…).

Około godz. 1800 podczas uroczystości zakończenia, na ręce Pana Dyrektora z okazji 50-lecia Zapory w Solinie złożone zostały gratulacje od  Okręgowych Związków Żeglarskich -Rzeszowskiego, Krośnieńskiego i Przemyskiego oraz od Yacht Klubu San Przemyśl. Następnie za trzy pierwsze miejsca w każdej klasie uczestnicy regat zostali nagrodzeni pucharami. Wręczenia trofeów dokonał Dyrektor PGE Solina-Myczkowce Krzysztof Majcher i Wójt Gminy Solina  Adam Piątkowski. Każdy z uczestników otrzymał brelok i dyplom pamiątkowy. Dodatkowo sternicy losowali 5 nagród.

Jak przystało na wyspę,  grillowaną kiełbaskę i piwko zabezpieczył  przyjazny żeglarzom Michał Kopa. Dla smakoszy był  smalec i ogórki. Jednym słowem super. A muzyka ? Była świetna od didżeja po kapitalny zespół folkowo - szantowy SĄSIEDZI. Wrażeń moc.

Cieszymy się, że dzięki ZEW Solina mogliśmy zorganizować tak wspaniałą imprezę i przeżyć wiele wspaniałych wrażeń.

ROZŻ

Załączniki: